Acronis True Image 2017 3 PC/MAC

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Acronis
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena brutto: 355,00 zł 288,62 zł

Acronis® True Image 2017 umożliwia szybkie i łatwe odzyskanie wszystkich danych oraz przywrócenie całego systemu w pierwotnym kształcie.

Funkcje i korzyści:

Wierny obraz

Odzyskanie danych to zaledwie połowa sukcesu. Przywrócić cały system do pierwotnej postaci — do dopiero wyzwanie! Wszystkie pobrane programy i dodawane latami skróty do aplikacji, wszystkie e-maile i foldery kontaktów... Dzięki opatentowanym przez Acronis technologiom tworzenia obrazów dysku i klonowania komputera wszystkie dane można przywrócić do pierwotnej postaci w kilka–kilkanaście minut — bez reinstalowania jakichkolwiek aplikacji. Ponadto za pomocą funkcji Secure Zone można utworzyć bezpieczną partycję na dysku wewnętrznym. Umożliwia ona odzyskanie systemu w dowolnej chwili, nawet w przypadku awarii systemu operacyjnego.

Pełna synchronizacja 

Jeśli masz co najmniej dwa komputery i chcesz na nich zdublować pewien zbiór plików lub folderów, teraz jest to możliwe. Najnowsza wersja programu Acronis True Image Home zawiera funkcje synchronizacji plików, które umożliwiają powielanie ważnych danych między kilkoma komputerami lub urządzeniami. Pliki można synchronizować ze znajomymi, krewnymi lub współpracownikami przez Internet. Synchronizacja może również obejmować foldery lokalne, w tym napędy USB lub zewnętrzne dyski twarde.

Zawsze na czas

Program Acronis True Image Home umożliwia wygodne konfigurowanie i wykonywanie kopii zapasowych. Inteligentny harmonogram zawiera praktyczne opcje określające czas tworzenia kopii — na przykład podczas bezczynności komputera będą bezpośrednio przed uruchomieniem lub zamknięciem systemu. Korzystając z funkcji Set&Forget, można raz skonfigurować kopie zapasowe, które następnie będą tworzone automatycznie.

Ryzyko pod kontrolą 

Teraz łatwiej jest zapobiegać nieprzyjemnym zdarzeniom. Jeśli na przykład chcesz wypróbować nowe

oprogramowanie, ale nie masz pewności, czy nie jest podatne na wirusy, w trybie Try&Decide®możesz wykonać „jazdę próbną", a następnie zachować lub odrzucić zmiany wprowadzone w systemie. Funkcja ta jest również bardzo przydatna podczas przeglądania stron internetowych mogących zawierać niebezpieczne treści

Większe możliwości rozszerzeń

Nasz specjalny dodatek Plus Pack to nowy wymiar korzystania z produktów Acronis. Zawiera on zaawansowane funkcje, takie jak obsługa dysków dynamicznych i Universal Restore, dzięki której cały system można odzyskać na komputerze o zupełnie innej architekturze sprzętowej.