Ferro Backup System™ - na 5 stanowisk

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Ferro Software
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena brutto: 490,00 zł 398,37 zł

System operacyjny: Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows Server
Ferro Backup System™ (FBS) to profesjonalny, sieciowy system backupu i archiwizacji danych przeznaczony dla firm i instytucji. Pozwala chronić dane przechowywane na stacjach roboczych, laptopach i sieciowych serwerach plików pracujących pod systemami Microsoft Windows®, Novell NetWare®, Linux, MacOS.

Główne cechy:

Szybki, równoległy backup - Ze względu na zastosowanie backupu delta i backupu różnicowego, kompresji po stronie stacji roboczych i równoległego wykonywania zadań, Ferro Backup System pozwala w bardzo krótkim czasie wykonać kopie zapasowe plików z wszystkich komputerów podłączonych do sieci lokalnej.

Niskie koszty wdrożenia rozwiązania - system nie wymaga drogiego serwera, serwerowej wersji systemu operacyjnego, czy też napędów taśmowych. Ze względu na to, że backup danych odbywa się już po stronie stacji roboczych a nie na serwerze, na serwer backupu można przeznaczyć zwykły, tani komputer PC z większym dyskiem twardym.

Automatyczne wznawianie backupu - w przypadku zerwania połączenia, zadania backupu zostaną wstrzymane i dokończone po ponownym nawiązaniu połączenia bez konieczności interwencji ze strony administratora.

Łatwa instalacja i uruchomienie - aby wykonywać backup dysków, plików lub kopie zapasowe systemu operacyjnego, nie trzeba zmieniać niczego w aktualnej konfiguracji sieci komputerowej, serwerów i komputerów biurowych. Ferro Backup System działa całkowicie niezależnie od istniejących usług, konfiguracji kont i zabezpieczeń.

Bezobsługowość - opcja automatycznego zwalniania miejsca na dysku w połączeniu z modułem alertów, który wysyła do administratora informacje o ewentualnych błędach i ostrzeżeniach za pomocą wiadomości e-mail, ogranicza konieczność stałego nadzoru nad procesem wykonywania backupu.

Transparentny backup - backup jest wykonywany w tle i nie jest zauważalny dla pracowników. Administrator ustala szybkość backupu.

Wygodny backup i odzyskiwanie danych - Administrator nie musi zaprzątać sobie głowy tym, kiedy była robiona ostatnia archiwizacja pełna, a kiedy i ile zostało wykonanych archiwizacji różnicowych. Ferro Backup System przejmuje kontrolę nad procesem odzyskiwania danych z kopii różnicowych i wyświetla ich zawartość tak samo jak w przypadku kopii pełnych

Backup systemu operacyjnego - Ferro Backup System daje możliwość wykonania kopii zapasowej systemu operacyjnego oraz późniejszego przywrócenie systemu i programów na nowym, czystym dysku bez potrzeby ponownej instalacji.

Backup otwartych plików  - wbudowana w Ferro Backup System opcja Open File Manager pozwala na backup otwartych plików systemowych oraz plików zablokowanych przez inne procesy.

 

Wymagania systemowe:
  • obsługiwane systemy operacyjne - Windows 8 (Developer Preview), Windows Server 2008, Windows 7 Enterprise,Windows 7,Windows Vista,Windows Server 2003 ,Windows Small Business Server 2003, Windows XP, Windows 2000 Server, Windows NT Server 4.0, Windows Millennium Edition, Windows 98, Windows 95