WAPRO Mag START - Sprzedaż i magazyn

  • szt.
  • Cena brutto: 356,70 zł 290,00 zł

WF-Mag Start dla Windows (SQL) przeznaczony dla jednoosobowych mikroprzedsiębiorstw, firm rodzinnych gdzie podstawową funkcją programu jest fakturowanie prostej sprzedaży towarów, produktów, wyrobów (wystawianie dokumentów sprzedaży) w małym sklepie czy kiosku. W takich przypadkach cenioną zaletą programu jest pełna automatyzacja sprzedaży (połączenie zarządzania magazynem z obsługą procesu sprzedaży). Jest to istotna cecha programu ponieważ w firmach tego typu większość operacji wykonuje jedna osoba, która często jest magazynierem, sprzedawcą, kasjerem a czasem także właścicielem firmy.

WF-MAG dla Windows w wersji 8.11.2 został przystosowany do ewidencjonowania danych księgowych od daty 1 lipiec 2016, zgodnie z wymaganiami schematów Jednolitego Pliku Kontrolnego oraz do współpracy z programem WAPRO JPK.

Program WF-Mag dla Windows (SQL) przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności. Pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cenników, upustów, kontrolą zobowiązań i należności. Oprócz tego ułatwia analizę przepływu towarowego, poprzez możliwość tworzenia różnorodnych zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie.
Wymagania:

  • instalacja jednostanowiskowa: Windows XP SP 3/Vista/Windows 7; MS SQL Server 2005 lub nowszy w wariancie Express Edition.